ମୃତ୍ୟୁର ୯ଦିନ ପରେ କବର ରୁ ବାହାରିଲା ଝିଅ,ତାପର ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ମୃତ୍ୟୁର ୯ ଦିନ ପରେ କବର ଭିତରୁ ବାହାରକରାଗଲା ୮ ବର୍ଷର ଝିଅର ମୃତଦେହ ତାପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ଜାଣିଲେବ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।ରାଜସ୍ଥାନରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଝିଅର ମୃତଦେହକୁ ମୃତ୍ୟୁର ୯ ଦିନ ପରେ କବର ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ଝିଅର ବାପାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ତାହା କରି ନାହାଁନ୍ତି | କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଏପରି କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା |

ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଝିଅକୁ କବର ଦେଇଥିଲା ବାସ୍ତବରେ, ୯ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭରତପୁର ଜିଲ୍ଲାର କାମାନ ସହରରେ ୮ ବର୍ଷିୟ ମନତାଶା ମେଓଙ୍କର ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ତରବରିଆ ଭାବେ ମୃତ ଝିଅର ମା ରୋଜିନା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସହ ଝିଅର ମୃତଦେହକୁ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣା ସମୟରେ ଝିଅର ବାପା ଘରେ ନଥିଲେ, କାମ ଯୋଗୁଁ ସେ ବାହାରେ ବୁଲୁଥିଲେ |ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା |

ଘଟଣାର ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁର ପିତା ହବିବ ମେଓ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଝିଅକୁ ନଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋଜିନା ହିଁ ମତାଶାଙ୍କୁ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ପ୍ରଥମ ବିବାହକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ |ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା କାମା ଡିଏସପି ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାହସନ ଗାଁର ହବିବ ମେଓ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ହତ୍ୟା ପଛରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ପିଲାଙ୍କୁ କବର ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ମୋତେ ଡାକିନଥିଲେ। ପୀଡିତା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମୋର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.