ଅନିଦ୍ରା ର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ତୁରନ୍ତ ମିଳିବ ଆରାମ |

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମହାମାରୀ ହେତୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଘରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଘରେ କାମ କରିବାବେଳେ ଲୋକମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ସମୟ କେତେବେଳେ ଚାଲିଯାଏ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେତୁ କିମ୍ବା ଅଫିସ୍ ଟେନ୍ସନ୍ ନେବା ପରେ ଚାପ କିମ୍ବା ଚାପର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି | ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ଭଲ ନିଦ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରୁନାହାଁନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଦ୍ରାହୀନତା ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ନ୍ତି | ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପାନୀୟ ବିଷୟରେ କହିବା ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ବହୁତ ଭଲ ନୀଦ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ପାନୀୟକୁ ପାଣି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ସାହାଯ୍ୟରେ ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପାନୀୟ ବିଷୟରେ କହିବା |

ଏହି ପାନୀୟ ଆପଲ୍ ସାଇଡର୍ ଭିନେଗାର ଏବଂ ମହୁ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ |

ଏହି ପାନୀୟ ଆପଲ୍ ସାଇଡର୍ ଭିନେଗାର ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଅନିଦ୍ରା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରେ ନାହିଁ ବରଂ ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ଏହି ପାନୀୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କିଛି କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଦୁଇ ଚାମଚ ଆପଲ୍ ସାଇଡର୍ ଭିନେଗାରକୁ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ପାଣିରେ ଢାଳି ଭଲ ଭାବରେ ମିଶାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ପରେ, ଏକ ଚାମଚ ମହୁ ନେଇ ପାଣିରେ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶାନ୍ତୁ | ଏହା ପରେ ରାତିରେ ଶୋଇବାର ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପାନୀୟ ପିଅନ୍ତୁ | କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ |

ଶୋଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ କରେ ଏହି ପାନୀୟ|

ବୈଜ୍ଞାନିକ ତଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ବୁଝିବା ଅତି ସହଜ ହେବ ଯେ ଆପଲ୍ ସାଇଡର୍ ଭିନେଗାର ଏବଂ ମହୁ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଶୋଇବାରେ କିପରି ସହାୟକ ହେବ | ବାସ୍ତବରେ, ଉଭୟ ଆପଲ୍ ସାଇଡର୍ ଭିନେଗାର ଏବଂ ମହୁ ଚାପକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ କାମ କରେ | ଏହି କାରଣରୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କକୁ ନିଦରୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଏହା ସହିତ, ଏହି ପାନୀୟ ପିଇବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ଅଛି, ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଗରମ ପାଣିରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାରେ ଏବଂ ଚର୍ବି ହ୍ରାସ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.