ବିବାହ ପରେ ଖରାପ କାମ କରିବା ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାମୀ କରିଲେ ଏମିତି କାମ,ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ବିବାହ ପରେ, ପତ୍ନୀଙ୍କର ଅପଗୁଣ କୁ ଦେଖି… ସ୍ୱାମୀ ନେଲେ ଏମିତି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯାହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |ଏକ ବିବାହର ବନ୍ଧନ ହେଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣନ୍ତି, ପରସ୍ପରର ପସନ୍ଦ ଏବଂ ନାପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି | ଏହିପରି ବିବାହକୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କୁହାଯାଏ | ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରକାରର ବିବାହକୁ ସମାଜର ସଦସ୍ୟମାନେ ସ୍ଥିର କରନ୍ତି |

ସାଧାରଣତଃ ଏହିପରି ବିବାହରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ଯାହାକୁ ବ୍ୟବହୃତ ବିବାହ ବା ଆରେଞ୍ଜ ମେରେଜ କୁହାଯାଏ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟ ପ୍ରକାରର ବିବାହ ସଫଳ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଏହିପରି ତଥ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସେ | ଯାହା ଅନେକ ଜୀବନ ଏବଂ ପରିବାର ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଏପରି ଏକ ବିବାହର ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ଦିଲ୍ଲୀରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭୁଲ ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ବୋଧହୁଏ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ଏ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଅବଗତ ନଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ଭିତରେ, ଜିନିଷ ଏତେ ଖରାପ ହେଲା ଯେ ଦୁଃଖୀ ସ୍ୱାମୀ କୋର୍ଟରେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ କୋର୍ଟ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ପଡିଲା। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପତ୍ନୀଙ୍କର ନିଶା ଅଭ୍ୟାସ ଥିଲା।

ଏପରିକି ଏଠାରେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ପତ୍ନୀ ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ମେସେଞ୍ଜରରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଥର ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ନେଇ ସେ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଏବଂ ଗୁରୁତର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ପୀଡିତା ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର |

ବେଳେବେଳେ ଏହି ପ୍ରକାର ଖବର ଆଲୋଚନାର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇଯାଏ | ଏହା ସତ୍ଵେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କରେ ବିଚାର କରାଯାଉନାହିଁ | ସମୟ ସହିତ, ଆମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହାର ସୁଦୂରପ୍ରସାରୀ ପରିଣାମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ ହୋଇପାରେ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.