ସାପ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲାପରେ, ସାପକୁ ତିନିମାସ ପାଇଁ ଛାଡି ଦିଆଗଲା, ଏହାର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ !

ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେଉଁଆଡ଼େ ଯାଆନ୍ତି, ଏକ ସାପ ତାକୁ ଅନୁସରଣ କରେ | ଏହି ମହିଳା ପୁଣି ଥରେ ଏହି ଘଟଣାର ଶିକାର ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ସେ ଏକାକୀ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସାପମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା ପାଞ୍ଚଥର ସାପ କାମୁଡ଼ାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପାଞ୍ଚ ଥର ସେ ବଞ୍ଚିଥିଲେ।

UP woman dies after she sits on snakes, gets bitten - OrissaPOST

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସଂଗୀତା | ଏହି ମହିଳାଙ୍କର ସାପ କାମୁଡ଼ିବା ପଛରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ରହସ୍ୟ ରହିଛି, ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଏକ ସାପକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ଠିକ୍ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସାପମାନେ ସଂଗୀତକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସାଙ୍ଗିତା କେବଳ ସାପ ପାଇ ନଥାଏ ଯେତେବେଳେ ସାପମାନେ ତାଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ଘରର ଲୋକମାନେ ସବୁବେଳେ ସଂଗୀତ ସହିତ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |ଯଦି ଆପଣ ବେକାର ଚାକିରୀ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସରକାର ଆପଣଙ୍କୁ ୪୫,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି, ଅଷ୍ଟମ / ଦଶମ ଆବେଦନ ପାସ୍ କରନ୍ତୁ, ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

Woman in China tries to suck venom from snake bite, says she saw it on TV,  China, Health News - AsiaOne

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.