ଏହି ବୟସରେ ଝିଅମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ପାଗେଳି ପରି ହୋଇଥାନ୍ତି

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। କଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଏମିତି ଗୋଟିଏ ବୟସ ଅଛି ଯେଉଁ ବୟସରେ ଝିଅ ମାନେ ପାଦ ରଖିବା ପରେ ପୁଅଙ୍କ ସହ ଶାରୀ-ରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ପରି ହୁଅନ୍ତି।ଏମିତି ଏକ ବୟସ ଅଛି ଯେଉଁ ବୟସରେ ଝିଅ ମାନେ ପାଦ ରଖିବା ପରେ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇ ଉଠନ୍ତି ।

ଏହି ବୟସରେ ପାଦ ରଖିବା ମାତ୍ରେ ଝିଅ ମାନେ ସେ କ୍ସ କୁ ନେଇ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବୁକ ଓ ସମ୍ବେନ୍ଦନଶୀଳ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ସେ କ୍ସ କେତେ କଥା ତାଙ୍କୁ ଏତେ ବିଚଳିତ କରିଦିଏ କି ସେମାନେ ହସ୍ତ ମଇଥୁନ କରନ୍ତି ଏହା ସହ ଖରାପ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି ।

ଅନେକ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଏହି ବୟସ ନିଜକୁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କେଉଁ ଜିନିଷ ଏହି ବୟସରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ ସେ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ । ୧୮ ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି । କେଉଁ ବୟସରେ ଝିଅ ମାନେ ଅଧିକା ସେ କ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ କରିଥାନ୍ତି । ଯଦି ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସେ କ୍ସ ନଥାଏ ତେବେ ତା ଅର୍ଥହୀନ ଅଟେ, ସେ କ୍ସ ବିନା ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଏହାର ମାନେ କିଛି ନଥାଏ ।

ଝିଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପୁଅ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ବୟସରେ ପାଦ ରଖିବା ପରେ ଶରୀରରେ ଅନେକ ଅଦଭୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । ଯାହା କି ଏହା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଅଧିକା ଦେଖାଯାଏ । ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବୟସର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ । ଯଥା ସେମାନଙ୍କର ଚାଲି ଚଲଣ, କଥା କହିବାର ଶୈଳୀ, ବେଶ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ।

ବୟସ ବଢିବା ସହ ବୟସର ଅନୁଯାଇ ମଣିଷର ଚିନ୍ତା ଧାରା ବଦଳି ଥାଏ ।ବୟସ ବଢିଲେ ମଣିଷ ପରିପକ୍ଵ ହୋଇଥାଏ । ଆମ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ମାନେ ରୋମାଣ୍ଟିକ କଥା ହେବା ସମୟରେ ଲାଜ କରିଥାନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ମହିଳା ମାନେ କୌଣସି ରୋମାଣ୍ଟିକ କଥା ପଡିଲେ ସେମାନେ ମନ ଖୋଲି କଥା ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଆଉ ସେ କ୍ସ କଥା ଆସିଲେ ତ ବହୁତ ଲାଜ କରିଥାନ୍ତି । ଆମେ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବୁ କେଉଁ ବୟସରେ ଝିଅ ମାନେ ଅଧିକ ସେ କ୍ସ କଥା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ।

ମହିଳା ମାନେ ଲାଜକୁଲା ସ୍ଵଭାବର ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ବିଷୟରେ କେବେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଖୋଲା ଖୋଲି କଥା ହୋଇନଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସବୁ ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ଏମିତି ବୟସ ଆସିଥାଏ ଯେଉଁ ବୟସରେ ସେମାନେ ସେ କ୍ସ ବିଷୟରେ ଖୋଲା ଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ସେମାନେ ଏହି ବୟସରେ ଜୀବନର ମଧୁରତାକୁ ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବା ଚାହିଁଥାନ୍ତି । ଏକ ରିସର୍ଚ ରୁ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ମହିଳା ମାନେ ୩୦ ରୁ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଧିକ ସେ କ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଏହି ବୟସରେ ନିଜର ଶାରୀରିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ବି କିଛି ବି କରି ପାରନ୍ତି ।
ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.