3 ନଭେମ୍ବର 2020 ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରାଶିଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ |

୩ ନଭମ୍ବର ୨୦୨୦ ରଶିଫଳ ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଆଧାରିତ | ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଲୋକ ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି କିପରି ହେବ? କିଏ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ କେଉଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ରାଶିଫଳ କ’ଣ କହୁଛି ଜାଣ |ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହର ଗଣନା ଉପରେ ଆଧାରିତ | ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବାବେଳେ, କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଗଣନା କରାଯାଏ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ବିବରଣୀ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରାଯାଏ | ୧୨ ଟି ରାଶିର ରାଶିଫଳକୁ ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ବୈଦିକ ପୂଜା ଦ୍ୱାରା କୁହାଯାଏ |

ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ରାଶିଫଳ ପଢି, ତୁମେ ତୁମର ଦୈନନ୍ଦିନ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ

ମେଷ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଅମ୍ଳତା ଏବଂ ରକ୍ତଚାପ ଭଳି ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟପେୟକୁ ବ୍ୟାହତ କରିପାରେ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 5, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ, ଆଜି ଆପଣ ଗଣେଶ ଅଥର୍ବାଶିରଶା ପଢିଲେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 8, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହାଲୁକା ନୀଳ, ଆଜି ତୁମେ ଗାଈକୁ ସବୁଜ ଚାରା ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମ ଯାନ୍ଚ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କର | ସେଠାରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଲର୍ଜି କିମ୍ବା ରକ୍ତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 4, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଆକାଶି, ଆଜି ତୁମେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ସବୁଜ ଦୁର୍ଭା ଅର୍ପଣ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜକୁ ବାହ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ଏବଂ ପ୍ରଦୂଷଣରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ଜରୁରୀ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 1, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହାଲୁକା ଗୋଲାପୀ | ଆଜି, ତୁମେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ମୋଡାକ୍ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସିଂହ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ପାଣିପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆଲର୍ଜି ଏବଂ କାଶ ଥଣ୍ଡା ଭଳି ସମସ୍ୟା ଉପକାରୀ ହେବ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 7, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହାଲୁକା ନୀଳ, ଆଜି ତୁମେ ‘ଗଣ ଗଣପତି ନାମ’ ଜପ କର ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାରର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀକୁ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି, ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 4, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହାଲୁକା ବାଦାମୀ | ଆଜି, ତୁମେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ମୁଙ୍ଗ ଲାଡୋ ସହିତ ଅର୍ପଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଦୁର୍ବଳତା ହେତୁ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏବଂ ଥକାପଣ ରହିବ, ବିଶ୍ରାମ ନେବାକୁ ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 3, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗାଢ ନୀଳ ହେବ, ଆଜି ତୁମେ ଗଣେଶ ଜି ର 12 ନାମ ପଢିଲେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ହାଲୁକା ଋତୁକାଳୀନ ସମସ୍ୟା ହେବ, ଟିକିଏ ସତର୍କତା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ |ଆଜି, ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 9, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ, ଆଜି ଆପଣ ଗଣେଶ ଅଟାର୍ବାଶିରଶା ପଢିବେ |

ଧନୁ ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- କାଶ, ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ, ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଜିନିଷକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 2, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହାଲୁକା ନୀଳ, ଆଜି ତୁମେ ଗାଈ କୁଣ୍ଡା ଖାଇବାକୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଅସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ, ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଗ୍ୟାସ୍ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତୁମର ନିତ୍ୟ ବ୍ୟବହାର୍ଯ୍ୟକୁ ରଖିବା ଭଲ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 2, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହାଲୁକା ସବୁଜ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ- ପାଣିପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆଲର୍ଜି ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଅଧିକ ଖାଇବା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରେ |ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 6, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ମହାରାମ, ଆଜି ତୁମେ ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମ-ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ |ଆଜି, ତୁମର ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା 7, ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ, ଆଜି ତୁମେ ଭଗବାନ ଗଣେଶ ଦୁର୍ଭାଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରିବ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.