ଗର୍ଲସ ହଷ୍ଟେଲରେ ଚେକଅପ୍ ନାମରେ ଡକ୍ଟର କରୁଥିଲେ ଯୌନ ଶୋଷଣ,ଶେଷକୁ ଘଟିଲା ଏମିତି

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ଛତିଶଗଡରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଗର୍ଲସ ହଷ୍ଟେଲକୁ ଆସୁଥିଲେ | ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ | ତେବେ ଦିନେ ସେହି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବଡ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା। ଏହି ସତ୍ୟକୁ ସେଠାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ କହିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସତ୍ୟ କ’ଣ?ରାୟପୁର ହଷ୍ଟେଲ ଏକ ବିଷୟ |

ଜାନୁଆରୀ ୧୪ ରେ, ରାୟପୁରର ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହଷ୍ଟେଲର ସରସ୍ୱତୀ ନାଗର ପୋଲିସକୁ ନେଇ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଟିକ୍ରାପାରର ୨୧ ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଗତ ଚାରି ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ହଷ୍ଟେଲରେ ରହିଥିଲେ | ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଡାକ୍ତର ଅଜୟ ସାହୁ ତାଙ୍କୁ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲେ।

ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଜୟ ସାହୁଙ୍କୁ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଝିଅମାନଙ୍କର ଫିଜିଓଥେରାପି ପାଇଁ ରଖାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୮ ରେ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ତଥାପି ଭୟ ଏବଂ ଅପମାନ ହେତୁ ଏହା ନୀରବ ରହିଲା | ଶେଷରେ ସେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଏହା କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଅଭିଯୋଗ ପରଠାରୁ ଅଜୟ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.