ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସ୍ନାନ ନକରି ଏହି କାମ କରିବା ଉଚିତ୍, ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇପାରେ |

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁ ଯେ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କେବଳ ଗାଧୋଇବା ପରେ କରାଯିବା ଉଚିତ କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ସ୍ନାନ ନକରି କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶୁଭ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଯାହା ସ୍ନାନ ନକରି କରାଯାଇପାରିବ,ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ମନ୍ତ୍ର, ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ | ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି, ବ୍ରହ୍ମା ମୁରାରିଷ୍ଟ୍ରିପୁରାଣ୍ଟାକରୀ ଭାନୁଃ: ଶଶି ଭୁମିସୁତେ ବୁଧଶ୍ଚ | ଗୁରୁଶ୍ଚ ଶୁକ୍ର ଶନି ରାହୁକେତବ କୁର୍ବନ୍ତେ ସର୍ବ ମମସୁପ୍ରଭାତେ

କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ରର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ରହ୍ମା, ବିଷ୍ଣୁ, ଶିବ, ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ବୃହସ୍ପତି, ଶୁକ୍ର, ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ସମସ୍ତେ ମୋର ସକାଳକୁ ସୁନ୍ଦର କରନ୍ତୁ। କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ନବ ଗ୍ରହ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଦେବତାଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ | ତୁମେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ ତୁମେ ସକାଳେ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ତୁମେ ତୁମର ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ପାରିବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ପାପୁଲି ଦେଖିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆମ ହାତର କପାଳରେ, ମାତା ସରସ୍ୱତୀ ଏବଂ ମଝିରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ହାତର ମୂଳରେ ରୁହନ୍ତି | ତେଣୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଏବଂ ପାଞ୍ଜି ଇତ୍ୟାଦି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ତୁମର ପାପୁଲି ଦେଖିବା ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.