ବଡ଼ ଖବର : ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଭାରତ,ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ!

ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଭାରତୀୟ ଏୟାର ଫୋର୍ସ। ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ପୁଣି ହେଲା ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ। ବାରମ୍ବାର ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରୁଥିବା ପାକିସ୍ତାନ କୁ ଆଉ ତ୍ରାହି ମିଳିବ ନାହିଁ।ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଟାର୍ଗେଟରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଏକ ପିନପଏଣ୍ଟ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ କରିଛି।

ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନାର ଶୀତ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ପଠାଇବାକୁ ସାହସ କରିବାର ଏହା ଏକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ପିଟିଆଇ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସୂଚନା ଭାରତୀୟ ସେନା ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତର ଦେଇଛି କହିଛି ଯେ ନଭେମ୍ବର 13 ରେ ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଂଘନ ସହ ଜଡିତ PTI ଉଲ୍ଲଂଘନ ର ଜବାବ। ଆଜି ଭାରତୀୟ ସେନା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇନାହିଁ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.