ବଲିଉଡର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାର ମାନେ ବୁଢା ବୟସରେ ନେଉଛନ୍ତି ଯାବନୀର ମଜା

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ଯଦି ତୁମେ ଭଲ ପାଇଛ, ଭୟ କରିବା କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ, ପ୍ରେମ ପାଗଳ, ଏବଂ ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଜୀବନ ଇତ୍ୟାଦି ତୁମେ ଶୁଣିଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ | ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ହୁଏ, ଜାତି ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଧର୍ମ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ, କିମ୍ବା ବୟସ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ କିମ୍ବା କର୍ମ ହୁଏ ନାହିଁ | ବଲିଉଡ ମଧ୍ୟ ଏହା ପ୍ରମାଣ କରିଛି। ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ଦମ୍ପତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ପ୍ରେମ ପ୍ରକୃତରେ ଅନ୍ଧ କିମ୍ବା ପାଗଳ | ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରୁଷଙ୍କ ବୟସ ଦୁଇଗୁଣ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ସନ୍ତାନ ଥିଲେ |

ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସ ବ୍ୟବଧାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଦମ୍ପତିମାନେ ତଥାପି ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଦର୍ଶ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବଲିଉଡର ଏପରି କିଛି ଦମ୍ପତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ବୟସ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନକରି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକା ବହୁତ ଲମ୍ବା ଅଟେ | ଆସନ୍ତୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା ।

ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା |

ୟଶ ରାଜ ବ୍ୟାନର ମାଲିକ ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପରେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ୨୦୧୪ ରେ ଇଟାଲୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜୀବନରେ କେବଳ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ | ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ରାନୀ ଯଶ ରାଜ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଆଦିରା ନାମକ ଏକ ଝିଅ ଅଛି |

ଫରାହ ଖାନ ଏବଂ ଶିରିଶ କୁନ୍ଦର |

ମେନ୍ ହୁ ନା, ହେପି ନିଉ ଇୟର ଏବଂ ‘ଓମ ଶାନ୍ତି ଓମ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିବା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଫରାହ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଖବରରେ ଥିଲେ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କଠାରୁ ୮ ବର୍ଷ ସାନ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଫରାହଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶିରିଶ କୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ସେ ଜୋକର ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଫରାହ ଖାନ ଏକାଠି ତିନି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଦମ୍ପତି ଏବେ ବି ଖୁସିରେ ନିଜ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି |

ଶ୍ରୀ ଦେବୀ ଏବଂ ବୋନି କପୁର |

ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀ ଦେବୀ ଏବଂ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଯୋଡି ବଲିଉଡରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ବଡ ମନେହୁଅନ୍ତି | ବୋନି କପୁର ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ। ବୋନି ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ଅନେକ ତେଢା ରାସ୍ତା ଦେଇ ଗଲା | ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଏହା ଏକପାଖିଆ ପ୍ରେମ ଥିଲା ଏବଂ ଏହାର ଆରମ୍ଭ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମର ସେଟ୍ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବୋନି କପୁର ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ୧୯୭୦ ଦଶକରେ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ | ବୋନି ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ଶ୍ରୀ ଦେବୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏର ନାମ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିର ନାମ ଖୁସୀ କପୁର | ଜାହ୍ନବୀ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ପଦାଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି। ଶ୍ରୀଦେବୀ ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ। ସେ ୨୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୮ ରେ ଦୁନିଆ ଛାଡିଥିଲେ।

ଜୁହି ଚାୱଲା ଏବଂ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା |

ଡର, କୟାମତ ସେ କୟାମତ ଯାଏ, ବୋଲ ରାଧା ବୋଲ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟର ଶାସନ କରୁଥିବା ଜୁହି ଚାୱଲା ତାଙ୍କଠାରୁ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା। ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା ବିବାହିତ ଥିଲେ। ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। କୁହାଯାଏ ଯେ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟା ଜୁହିଙ୍କ ଠାରୁ ମାତ୍ର ୫ ରୁ ୬ବର୍ଷ ବଡ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟରୁ ସେ ବହୁତ ବଡ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ୨୦୧୨ ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦୁଇଜଣ ଏବେ ବି ଖୁସିରେ ନିଜ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି |

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ |

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଆଲୋଚନା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ଆଲୋଚନା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବିବାଦ ବିଷୟରେ ଅଧିକ | ବଲିଉଡରେ ଭିଲେନ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କର ତିନୋଟି ବିବାହ ଅଛି | ସମ୍ପ୍ରତି, ତାଙ୍କର ଏକ ପତ୍ନୀ ଅଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ଠାରୁ ଅତି କମରେ ୨୦ ବର୍ଷ ସାନ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପର ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି |

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.