ନାରୀମାନଙ୍କ ପେଟରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ଵଭାବ

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତି, ପରିବାର ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ | ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଅନେକ ପଦ୍ଧତି ଅଛି ଯାହା ଉପରେ ଆମେ ବକ୍ତବ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବା | ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପେଟର ଆକାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |ପେଟର ଆକୃତି ସହିତ, ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ବିଷୟରେ ସହଜରେ ଜାଣିପାରିବେ | ସାମୁନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇପାରେ।

ଏହାରଆଧାରରେ ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗର ଗଠନକୁ ଦେଖି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରକୃତି କୁହାଯାଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ପେଟ ଅତ୍ୟଧିକ ଚର୍ବିଯୁକ୍ତ, କିଛି ରୋଗ ହେତୁ କିମ୍ବା ପ୍ରସବ ସମୟରେ, ସେ ଅପରେସନ୍ ହେତୁ ମୋଟା ହୋଇଯାଏ, ଏହିପରି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଧାରରେ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ଚିକ୍କଣ ଏବଂ ପତଳା ପେଟ: ଜଣେ ମହିଳା ଯାହାର ପେଟ ଚିକ୍କଣ ଏବଂ ପତଳା ରାଜସୁଖକୁ ଗ୍ରାସ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ଦଖଲ କରେ | ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପ୍ରକୃତିର |

ହାଣ୍ଡି ଆକୃତିର ପେଟ: ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କର ପେଟ ଏକ ପାତ୍ର ସହିତ ସମାନ, ସେ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବା ପରେ ହିଁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ | ଏହିପରି ମହିଳାମାନେ ନିଜ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ ପାଇଁ ଚାକିରି କରନ୍ତି କିମ୍ବା ବାଣିଜ୍ୟ କରନ୍ତି |

ଯଦି ପେଟର ଗଠନ ଅଧିକ: ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କ ପେଟ ଅଧିକ, ସେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | ଏବଂ ସେ ସଜାଇବାରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତି | ଏହିପରି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଜୀବନ ସହଭାଗୀମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମନ୍ୱିତ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମୀ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ପେଟର ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱର ଓହଳି ପଡିବା: ଯଦି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପେଟ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଝୁଲିଯାଏ, ତେବେ ସେହି ମହିଳାମାନେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁଶୀଲ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ, ତେଣୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ପାଆନ୍ତି |

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.