ସ୍ଵପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର: ଜାଣନ୍ତୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଜଳ ଦେଖିବା କଣ ହୋଇଥାଏ, ଶୁଭ ନା ଅଶୁଭ

ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ଵାଗତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସବୁବେଳେ କିଛି କିଛି ଖାସ ଖବର ନେଇ ଆସିବୁ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଲୋଚନା କରିବା ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ପାଣି ଦେଖିବା ଏକ ସାଧାରଣ ସ୍ୱପ୍ନ | ଯାହାକୁ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନରେ ଥରେ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଶୁଭ ଅଟେ ନା ଶୁଭ ଅଟେ …ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ୱପ୍ନ ଆମ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଜଳ ଦେଖିବା କ’ଣ? ଯଦି ନୁହେଁ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ କହିବୁ, ତେବେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଜଳ ଦେଖିବା କଣ ହୋଇଥାଏ ଜଣାନ୍ତୁ |

ସ୍ୱପ୍ନରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଜଳ ଦେଖିବା

ଯଦି ତୁମେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଜଳ ଦେଖୁଛ, ସ୍ୱପ୍ନଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ଏକ ଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ | ତେଣୁ, ସ୍ୱପ୍ନରେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଜଳ ଦେଖିବା ଏକ ଶୁଭ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ସ୍ୱପ୍ନରେ ନଦୀର ଜଳ ଦେଖିବା

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ନଦୀ ଜଳ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଏବଂ ଭଲ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କ ମନର ଯେକୌଣସି ଇଚ୍ଛା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସମ୍ମାନ – ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତିକୁ ସୂଚିତ କରେ | ତେଣୁ, ସ୍ୱପ୍ନରେ ନଦୀ ଜଳକୁ ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ସ୍ଵପ୍ନରେ କୂଅର ପାଣି ଦେଖିବା

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ କୁଆର ପାଣି ଦେଖୁଛ ତେବେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଭଲ ସ୍ୱପ୍ନ | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣ ଯାହା ବି କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତେଣୁ, ସ୍ୱପ୍ନରେ କୂଅର ଜଳ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ସ୍ଵପ୍ନରେ ଖରବ ପାଣି ଦେଖିବା

ଯଦି ତୁମେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଇଳା ପାଣି ଦେଖୁଛ, ତେବେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ କିଛି ବଡ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | କାରଣ ତୁମେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ |

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.