ଯେଉଁମାନଙ୍କର ହାତରେ ଏପରି ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ସେମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି, କାହିଁକି ଜାଣନ୍ତୁ ?

ମନୁଷ୍ୟର ହାତରେ ଉପରେ ଅନେକ ରେଖା ଅଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ମସ୍ତିଷ୍କ ରେଖା, ହୃଦୟ ରେଖା ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିର ହାତ ଉପରେ ଲାଇଫ୍ ଲାଇନ୍ ମୁଖ୍ୟତଃ ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ଏହି ରେଖା ଉପରେ ଆଧାରିତ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିହେବ | କିନ୍ତୁ କେବଳ ହାତର ରେଖା ନୁହେଁ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ବରଂ ହାତରେ ଥିବା ରେଖା ମଧ୍ୟ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନର ଅନେକ ରହସ୍ୟକୁ ପ୍ରକାଶ କରିପାରେ | ଯେକୌଣସି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ରେଖା କେବେବି ସମାନ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରନ୍ତି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଲାଇନର ନାମ ମଣିବନ୍ଧ ରେଖା ରଖାଯାଇଛି।

ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ମଣିବନ୍ଧ ରହିଥାଏ | ତୁମେ ଜାଣିଛ କି? ମଣିବନ୍ଧରେ ଥିବା ଏହି ରେଖା ବ୍ୟକ୍ତି ର ଆୟୁଷ ବିଷୟରେ କହିଥାଏ | ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ରେଖାଗୁଡ଼ିକର ସ୍ଥିତି ଅଲଗା ଅଟେ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ମଣିବନ୍ଧରେ ଏହି ଧାଡିଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ଚାରି ହୋଇଥାଏ , ସେମାନଙ୍କୁ ଶତାୟୁ କୁହାଯାଏ | ସେମାନେ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଭୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ମଣିବନ୍ଧରେ ତିନୋଟି ଟ୍ରପିକ୍ ଲାଇନ ଅଛି, ସେମାନେ ପ୍ରାୟ ୭୦-୭୫ ବର୍ଷ ବୟସ ବଞ୍ଚନ୍ତି | ଯଦି ଏହି ରେଖାଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ମଣିବନ୍ଧରେ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ କେବଳ ୫୦-୫୫ ବର୍ଷ ବଞ୍ଚନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଏହି ରେଖାଗୁଡ଼ିକୁ ମ୍ୟାଗିନାଲ୍ ଲାଇନ୍ କୁହାଯାଏ, ଯାହା ହାତ ରେଖା ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କେବଳ ଏହି ରେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନର ସୁଖଦ ଏବଂ ଦୁଖଦ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସହଜରେ ଜାଣିହେବ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଏହି ରେଖା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ଦେଖାଯାଉଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ବାମ ହାତରେ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଅଧ୍ୟୟନ କରାଯାଇଥାଏ |

ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଦେଖିବେ, ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ଏହି ରେଖାଗୁଡ଼ିକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତରେ ୨, ତେବେ ସେଠାରେ୩ କିମ୍ବା ୪ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଟ୍ରପିକ୍ ଲାଇନ ବିଷୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେବୁ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଜୀବନ ବୁଝିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ତାଙ୍କ ମଣିବନ୍ଧକୁ ଦେଖି ଜାଣିପାରିବେ |

ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଣିବନ୍ଧରେ ଥିବା ଦୁଇଟି ଟ୍ରପିକ୍ ଲାଇନ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଧା, କେବେ ଭାଙ୍ଗି ନଥାଏ, ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ଏବଂ ସେହି ସୁଖ ସର୍ବଦା ଧନ ଏବଂ ଧନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମଣିବନ୍ଧରେ ତିନୋଟି ଧାଡି ଅଛି ଯାହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଧା ଏବଂ ମଣିବନ୍ଧରେ ବୁଲୁଛି, ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବହୁତ ଶୁଭଫଳ ଅଛି ଏବଂ ସେ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହି ତିନୋଟି ଧାଡି ସିଧା ନଥାଏ, ତେବେ ସେ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ |ଏହା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ |

ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱଳ୍ପ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆସନ୍ତୁ ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଣିବନ୍ଧରେ ଚାରି ଧାଡି ଅଛି ଏବଂ ବିନା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି, ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ ଅଛି ଏବଂ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହୋଇ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରନ୍ତି |

ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏଠାରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ଆମେ ଅମୂଲ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରା, ଓଡ଼ିଆ ଖବର, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିପ୍ସ, ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭକ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ବିଚାର, ମୂଲ୍ୟବାନ ସୂଚନା ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଖବର ସୂଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ତୁରନ୍ତ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ। ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତଳେ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ

Leave a Reply

Your email address will not be published.